Kesinlikle Takip Etmeniz Gereken 70+ Ünlüler

Snapchat'teki her aktörün ve ünlünün çok uzun ve kapsamlı bir listesi.



Ol 'eski atasözü gittikçe,' Snapchat'teki çok fazla ünlü Snapchat'te yeterli ünlü değil. ' En sevdiğiniz şovların perde görüntülerinden, kırmızı halı münhasırlarına ve komik yüz filtrelerine kadar, Snapchat'de takip etmeniz gereken tüm ünlüler.

Müzik snapchat kullanıcı adlarını bulmak için buraya tıklayın.

Her YouTuber snapchat kullanıcı adını bulmak için buraya tıklayın.





bir

Abigail Breslin - Bir tane var ama özeleeeeee :(



Adore Delano - Dannynoriega

Alaska Thunderfuck - alaskathunder

Stenberg Gücü - Aldnama

Anna Kendrick - Instagram Hesabındaki Resim ve Videoları annakendrick47

başka biri 1975 albüm kapağı

Ansel Elgort - Anselelgort

Ariel Kış - Kış. Ariel

Ashleigh Murray (Riverdale) - Curleighq

Ashley Benson - benzo33

Ashley Greene - Greeneygirl

Ashley Tisdale - ashleymtisdale

Auli'i Cravahlo (Okyanus) - aulii.c





B

Bella Hadid - Bebekler777

Bella Thorne - bellathornedab

Blake Lively - LivelyBK









C

Caleb McLaughlin (Yabancı Şeyler) - Wise_Man1013

Cara Delevingne - caradevilqueen

Camilla Luddington (Grey's Anatomy) -camillaludd

Chris Pratt - Instagram Hesabındaki Resim ve Videoları chrisprattsnap

Chrissy Teigen - Chrissyteigen

Colton Haynes - c0ltonhaynes

Cole Sprouse - olekingcole





D

Derek Blasberg - @derekblasberg

Dylan Sprouse - Instagram Hesabındaki Resim ve Videoları dylanspraus





ve

Ellen DeGeneres'a karşı





F

Finn Wolfhard (Yabancı Şeyler) - finnwolfhard








G,

Gigi Hadid - Instagram Hesabındaki Resim ve Videoları itsgigihadid

Greg Sulkin - gsulkin





'H

Hailey Baldwin - @haileybisboring

Hilary Duff - hilaryduff

Holland Roden - hollandr7





J

Jennifer Lopez - JloBTS

Jerrika Hinton (Grey's Anatomy) - hellojerrika

John Boyega - Jboyega

Josh Peck - joshuapeck








Kat Graham (The Vampire Diaries) - iamkatgraham

Keke Palmer (Çığlık Kraliçeleri) - keekthasneak

Kendall Jenner - Kendalljenner

Kerry Washington - ohsnapkerry

Khloe Kardashian - Khloekardashian

Kim Kardashian - KimKardashian

KJ Apa (Riverdale) - kjapadwsole

Kourtney Kardashian - Kourtneykardash

Kylie Jenner - Instagram Hesabındaki Resim ve Videoları kylizzlemynizzl





Laverne Cox - lavernecox1

Lea Michele - msleamichele Instagram Hesabındaki Takipçileri

Lili Reinhart (Riverdale) - lilireinhart





M

Madelaine Petsch (Riverdale) - madelaame

Michelle Obama - michelleobama

Millie Bobby Brown - Milliebbrown

Misha Collins - misha.snaps








N-

Nicole Richie - Instagram Hesabındaki Resim ve Videoları itsnikkifresh

Noah Schnapp (Yabancı Şeyler) - noahschnappchat

Norman Reedus - bigbaldhead sohbet





P

Paris Hilton - Realparishilton





R,

Rebel Wilson - Instagram Hesabındaki Resim ve Videoları rebelwilsonsnap

Reese Witherspoon - snapsbyreese

Rob Kardashian - robphuckedme

Rowan Blanchard - RowaBlanchard

Ruby Rose - rubyrose





S

Shay Mitchell (Sevimli Küçük Yalancılar) - officialshaym

Shonda Rhimes - shondarhimes

Sofia Richie - @srichieee

Sophia Bush - sophiabushsnaps








T

Kaya - Kaya

Tyler Posey (Teen Wolf) - tpose-stilleri





V

Vanessa Hudgens - Instagram Hesabındaki Resim ve Videoları gypsybanessa

Victoria Justice - Victoria Instagram Hesabındaki Resim ve Videoları victoriajustice





ile

Zac Efron - zacefron87

Zendaya - zendaya_96






En Makaleler






Kategori

Şartlar Ve Koşullar

Müzik

Hayley Kiyoko

Global Ödüller

Hayat

Shawn Mendes

Charli Xcx

Güzellik

Popbuzz Sunar

Panik! Diskoda


Popüler Mesajlar